O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost, ale hlavně spokojenost Vašeho psa. Předností naší společnosti je profesionalita,  mnohaletá zkušenost a snaha ulehčit stříhání pejskovi i Vám. Jsme přesvědčeni, že úprava psů v domácím prostředí, tedy stříhání doma u klienta, psa daleko méně stresuje. Samozřejmostí je osobní přístup, vysoká pečlivost a trpělivost. Stříhání psů provádíme po celé Praze v dosahu MHD.
 

 

Používáme pouze profesionální strojky a příslušenství od firmy Oster.V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 
 

Spolupráce na natáčení reklamy 

 
 

V roce 2018 naši společnost oslovila filmová produkce, abych se podílela na natáčení reklamy.

Mým úkolem bylo ostříhání ovcí a vytvoření extravagantních účesů. Ovečky ale nebyly úplně ochočené a zvyklé na takovou úpravu, ale nakonec jsme našli společnou řeč.

Bylo potřeba hodně tpělivosti a přemlouvání ve formě mrkve a jiných dobrot, ale nakonec jsme se skamarádili natolik, že mi bylo smutno, když natáčení skončilo.

Takto nakonec vypadala reklama na žvýkačky: vimeo.com/297699950

Spolupráce na reklamě pro Samsung

 
Lama Alpaka. To je zcela něco jiného než ovce. Jsou to na první pohled ádherná zvířata s překrásnou srstí a krásnýma hlubokýma očima... Ale když se jim něco nelíbí, plivnou natrávený obsah žaludku, nebo surově kopnou.
Takže když mě v létě oslovila produkce Unit sofa zda bych jim nepomohla s natáčemím reklamy na telefon Samsung, věřte, že jsem váhala, ale kdo mě zná osobně,ví jak miluju výzvy.
 
 
Byla to krásná zkušenost, ani ne tak ve způsobu stříhání a úpravě, ale hlavně v přístupu ke zvířatům.
Velice mě to obohatilo o zkušenosti a naučilo velké trpělivosti. musím říct, že ke konci projektu už na mne lamy neplivaly, ale chodily za mnou jako chlupatí mazlíčci.
Zde můžete posoudit, jak se to povedlo: youtu.be/PJqyfHNK5WA